Další informace

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky online
Kupujte letenky na internetu do celého světa.

Průběh rezervace

Rezervace ubytování s NetHotels.cz je velice jednoduchá a spolehlivá. Přesvědčte se sami.

Výběr hotelu

Vyhledejte si váš hotel. Čím přesnější budou vámi zadané údaje v úvodním vyhledávacím formuláři, tím lépe. Parametry vašeho vyhledávání můžete následně samozřejmě měnit a upravovat.

Systém vám zobrazí detailní nabídku hotelů, kde pro každý hotel naleznete nejen popisné údaje, ale také řadu fotografií, doplňkové informace o pozici a vybavení, ubytovací podmínky a také nabídku podobných hotelů.

Samozřejmostí je aktuální informace o obsazenosti hotelu, nevyberete si tedy ubytování, které již není dostupné.

Velkou předností rezervačního systému jsou nezávislé recenze cestovatelů jako jste vy - přednostně jsou zobrazené recenze v češtině, dále najdete bezpočet recenzí zejména v angličtině.

Rezervace

Jakmile máte vybráno, zkontrolovanou obsazenost hotelu a jste spokojeni s cenou, dostáváte se k samotné rezervaci, která je velmi prostá. Ještě jednou si můžete zkontrolovat informace o rezervaci a poté již jen zadáte své osobní a kontaktní údaje (ne více, než je nezbytně nutné) a detaily vaší platební karty.

Rezervační systém vaši rezervaci zpracuje a s vaší kartou pracuje na zabezpečeném serveru, který zaručuje spolehlivost (ta je také garantována mimo jiné stabilitou a pozicí rezervačního systému Booking.com na světovém trhu prodeje online ubytování).

Částka za prodej ubytování vám není z účtu odečtena okamžitě, ale až po skončení vašeho pobytu - platíte tedy jen za služby, které opravdu dostanete.

Potvrzení rezervace a následné kroky

Po dokončení rezervace se dostáváte k potvrzení. To vám zároveň přijde na váš email. Toto potvrzení o rezervaci doporučujeme vzít s sebou do vašeho hotelu. Nemusí být potřeba, nicméně pro jistotu si jej vezměte.

Po skončení vašeho ubytování vám ještě přijde email s možností vložení vaší vlastní recenze daného hotelu do systému.


Další informace

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky online
Kupujte letenky na internetu do celého světa.

Váš pobyt v zahraničí rezervujte s NetHotels.cz...