Vybrané lokality

Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Česko na Wikipedia
O České republice na internetové encyklopedii Wikipedia.

Ubytovaní v České republice - hotely Česko online

Hotely v ČR v naší nabídce

Na tomto webu naleznete online nabídku ubytování v ČR poskytovanou předním světovým rezervačním systémem. Hotely kdekoli po ČR v nabídce můžete rezervovat bez navýšení ceny a především bez jakýchkoli rezervačních poplatků. Můžete vyhledávat s využitím pokročilého interaktivního vyhledávacího formuláře a ke každému hotelu nabízíme řadu doplňkových informací včetně nezávislých recenzí od cestovatelů z celého světa.

Rezervace probíhá kompletně online a platba je provedena kreditní kartou. Po obdržení potvrzení rezervace se vám peníze nestrhávají z účtu hned, ale až po dokončení vašeho ubytování. Transakce probíhá na zabezpečeném serveru předního světového systému na prodej ubytování online Booking.com. Přejeme příjemný hotel kdekoli v ČR.

Česká republika - ČR

Česká republika či chcete-li Česko leží ve středu Evropy a hranice má společné s Německem, Polskem Slovenskem a Rakouskem. Rozděluje se na tři historická území – Čechy, Morava a Slezko. Hlavním městem je Praha, kterou protéká největší česká řeka Vltava. Roku 2004 se stala ČR členem EU a roku 1999 NATO.

Na území ČR najdete hned několik mimořádných architektonických staveb a historických budov, přírodních parků a turistických oblastí s bohatou faunou a flórou, nespočet církevních a náboženských památek, lázeňských měst nebo jeskynních a podzemních labyrintů. Je tedy z čeho vybírat, pro každého se tu najde něco zajímavého a srdci blízkého.

Česká NEJ

V Praze je toho k vidění mnoho, ne nadarmo se jí přezdívá Praha – matka měst, magická Praha, zlatá Praha nebo Praha stověžatá. Při své návštěvě si nenechte ujít Pražský hrad, Karlův most, Hradčany, Malou Stranu, Staré město či Vyšehrad. V ČR ale nalezneme další kulturně-historická města jako Český Krumlov, Telč, Olomouc, Brno, Kroměříž, Litomyšl. Na území ČR najdeme také velké množství hradů, zámků a zřícenin, které se staly dokladem slavné české historie, jako např. Lednice, Hluboká nad Vltavou, Karlštejn, Křivoklát, Kost, Trosky, Bouzov, Arcibiskupský palác v Kroměříži. Každý z regionů má svou typickou vlastnost a jedinečnost – jižní Čechy patří rybníkům, na Šumavě poznáte divokou přírodu národního parku, do Krkonoš na úžasné lyžování, na jižní Moravu za pěstováním vína a tradičním folklorem, do západních Čech za léčivými prameny.

Další světové destinace


Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Česko na Wikipedia
O České republice na internetové encyklopedii Wikipedia.


Váš pobyt v zahraničí rezervujte s NetHotels.cz...