Vybrané lokality

Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Maďarska
Přímé lety z Prahy létají do Budapešti.
Maďarsko na Wikipedia
O Maďarsku na internetové encyklopedii Wikipedia.

Ubytovaní v Maďarsku - hotely online

Hotely v Maďarsku v naší nabídce

Hledáte ubytování v Maďarsku za nejvýhodnější a nejlevnější ceny? Tak jste na správném místě. Nabízíme Vám velice rozmanité možnosti ubytování v Maďarsku od předního dodavatele ubytování online ve světě, rezervačního systému Booking.com. Zajišťujeme ubytování v hotelech Maďarsku za tu nejlepší možnou cenu osvobozenou od rezervačních poplatků, kterou platíte až po skončení ubytování. S rychlejším výběrem Vám můžou poradit i recenze od klientů, kteří hotel již navštívili.

V průběhu rezervace vyplníte rezervační formulář a jeho potvrzení očekávejte na svém e-mailu. Toto potvrzení slouží k prokázání objednávky ubytování v hotelu, proto si ho zabalte sebou. Přestože detaily vaší platební karty zadáváte rovnou, peníze vám budou odečteny až po dokončení vašeho pobytu v Maďarsku. A nyní nezbývá nic jiného než vyrazit.

Maďarsko

Maďarsko má polohu v samém středu Evropy v Karpatské pánvi. Sousedí s Rakouskem, Slovenskem, Rumunskem, Chorvatskem, Slovinskem, Ukrajinou a Srbskem. Počet obyvatel je více než 10 miliónů a počasí je vesměs kontinentálního charakteru – chladné zimy a horká léta.

Hurá do lázní!

Moře tu nenajdete, ale k vodě se jezdí na Balaton, k největšímu sladkovodnímu jezeru v Evropě. Také se mu kvůli své velikosti (598 km2) přezdívá maďarské moře (magyar tenger). I na Balatonu najdeme léčivé sirné prameny a lázně, které jsou proslulé po celé maďarské krajině a kvůli kterým lidé važí i dlouhou cestu. Jsou to např. Hevíz, Zalakaros, Györ, Eger, Harkány.

Hurá na památky!

Určitě nezklame Budapešť jako královna řeky Dunaj. Nejlepší výhlýdku na město je z hradního vrchu, kde se tyčí i královský palác obehnaný kamennými hradbami. Blízko najdeme Rybářskou baštu a Matyášův chrám. Na vršku Gellért zase můžete najít sochu Svobody, citadelu a sochu sv. Gellérta. Impozantní je také budova parlamentu postavená na začátku 19. stol. v novogotice s bazilikou sv. Štěpána. Druhé největší město Debrecín nabízí prohlídku Velkého a Malého kalvínského kostela nebo největší větrný mlýn ve střední Evropě.

Pozvánka na pikantní jídlo

Maďarská kuchyně je především různou směsicí kulturních tradic, ve kterých nalezneme rafinovanost a pikantnost. Základními surovinami je paprika, ryby, maso, zvěřina, zelenina a hodně koření. Typický je maďarský guláš, perkelt, čabajka, halušky, sladké palačinky a samozřejmě dobré víno.

Další světové destinace


Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Maďarska
Přímé lety z Prahy létají do Budapešti.
Maďarsko na Wikipedia
O Maďarsku na internetové encyklopedii Wikipedia.


Váš pobyt v zahraničí rezervujte s NetHotels.cz...