Vybrané lokality

Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Slovinska
Kupte si letenku do Thajska online a pohodlně.
Slovinsko na Wikipedia
O Thajsku na internetové encyklopedii Wikipedia.

Ubytovaní ve Slovinsku - hotely online

Hotely ve Slovinsku v naší nabídce


Na tomto webu nabízíme online rezervaci ubytování ve Slovinsku zprostředkované předním světovým rezervačním systémem Booking.com, specializující se na rezervaci ubytování v 81 zemích s garancí těch nejnižších cen. Jen pro Slovinsko najdete v nabídce přes 1000 hotelů.

Určitě Vás potěší i velmi snadná manipulace s vyhledáváním hotelů ve Slovinsku i vyplněním rezervačního formuláře. Ochrana a spolehlivost poskytnutých údajů je zcela zabezpečena a je především postavena na naprosté bezpečnosti platební transakce. Po zadání detailů vaší platební karty a vašich osobních údajů je váš hotel závazně rezervován. Cena ubytování ve Slovinsku se Vám z účtu odečte až na samotném konci pobytu. Zaplatíte tedy jen cenu ubytování a žadné rezervační poplatky. K ubytování v hotelu ve Slovinsku je dobré si sebou přibalit i potvrzení vaší rezervace.

Slovinsko

Slovinsko je ještě pro mnohé turisty neobjevené a neznámé. Nabízí ale obrovské možnosti zajímavých atrakcí v nádherné přírodě v blízkosti Julských Alp, neobyčejné koupání u Jaderského moře nebo návštěvu krasové jeskyně. Nespornou výhodou Slovinska je jeho snadná dostupnost, blízkost slovinského jazyka a zařazení do zemí EU (stačí občanský průkaz nebo cestovní pas).

Nezávislost Slovinsko získalo v roce 1991 tehdy ještě jako stát bývalé Jugoslávie. Slovinsko najdeme ve střední a jihovýchodní Evropě, obklopené sousedními státy Rakousko, Chorvatsko, Maďarsko a Itálie. Zasahuje i do pobřežního pásu Jaderského moře. Slovinsko můžeme rozčlenit na čtyři části – Dinárské hory, Alpy, Panonská pánev a Středomoří. Hlavní město více jak dvoumiliónového Slovinska je Lublaň.

Slovinské dary

Slovinsko je jako stvořené pro všechny vyznavače vysokohorské turistiky. Trekkové a horské túry, cykloturistika a výletní procházky na čerstvém horském vzduchu dělají zázraky. Julské a Kamnické Alpy Vás ohromý svými nádhernými scenériemi, malebnými údolími a horskými štíty tak, že se sem budete chtít opět vrátit. Julské Alpy jsou totiž považovány za jedny z nejhezčích hor v Evropě. Především nevynechejte Triglavský národní park nebo Bledské jezero s majestátním hradem Blejski grad.

Do rekreační přímořské oblasti si zajeďte do Primorje, na délku pobřežní pás dosahuje až 42 km. Můžete se také vydat na prohlídku Škocjanských nebo Postojnských jeskyň, které hledejte na jihovýchodě země asi 35 km od přímořského městečka Koperu.

Další světové destinace


Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Slovinska
Kupte si letenku do Thajska online a pohodlně.
Slovinsko na Wikipedia
O Thajsku na internetové encyklopedii Wikipedia.


Váš pobyt v zahraničí rezervujte s NetHotels.cz...