Vybrané lokality

Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Švýcarska
Přímé lety můžete rezervovat jak do Ženevy tak do Curychu.
Švýcarsko na Wikipedia
O Švýcarsku na internetové encyklopedii Wikipedia.

Ubytovaní ve Švýcarsku - hotely online

Hotely ve Švýcarsku v naší nabídce

Výběr ubytování ve Švýcarsku nabízíme velmi komfortně a rychle pomocí nejširší nabídky dodávané od předního a prověřeného světového poskytovatele ubytování online – od  Booking.com. Zároveň také s velice výhodnými podmínkami nejnižších cen, které platíte až po skončení vašeho pobytu. Je pro Vás přichystána široká nabídka ubytování ve Švýcarsku s podrobným popisem hotelu, s mapkami lokalit v zemi i s názory dalších cestovatelů.

V rezervačním formuláři u vybraného hotelu ve Švýcarsku vyplníte příslušné informace, které obsahují i údaje o vaší kreditní kartě. Na e-mail vám po odeslání formuláře přijde potvrzení, které prokazuje objednání hotelu ve Švýcarsku a které si vezměte pro kontrolu sebou. Teď už se můžete jen těšit a začít plánovat cestu do Švýcarska.

Švýcarsko

Ve střední Evropě se třemi oficiálními jazyky (němčina, francouzština, italština) a s hlavním městem Bern leží Švýcarsko. Obklopuje ho Bodamské a Ženevské jezero, řeka Rýn, pohoří Jura a jižní Alpy. Švýcarsko hraničí s pěti státy: Itálií, Německem, Rakouskem, Francií a Lichtenštejnskem. Země se rozděluje na tři hlavní oblasti – Alpen (60%), Mittelland (30%) a Jura (10%).Ve Švýcarsku se platí franky, ale v turistických oblastech jsou akceptovány i eura. Země totiž neptří do EU, ke vstupu však postačí platný cestovní pas nebo občanský průkaz. Počet obyvatel v zemi je asi 7 miliónů.

Kde a co ve Švýcarsku

Švýcarsko je zvláště bohaté na hory, pohoří a krásnou přírodu. Proto sem většina turistů vyjíždí na zimní prázdniny nebo za městských životem do velkých metropolí jako Bern, Ženava, Lausanne, Curych, Lucern, Basilej. Poznávat švýcarské hory s lyžemi na nohou můžete okusit v prvotřídních lyžařských střediscích Zermatt, Saas-Fee nebo Sv. Mořic. Pokud budete blízko francouzských hranic, nezapomeňte navštívit Ženevu a Ženevské jezero. Tryskající fontána do výšky 140 m jenom podtrhuje osobitou a nezaměnitelnou atmosféru města, ze kterého se Vám nebude chtít odjíždět.

Další světové destinace


Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Švýcarska
Přímé lety můžete rezervovat jak do Ženevy tak do Curychu.
Švýcarsko na Wikipedia
O Švýcarsku na internetové encyklopedii Wikipedia.


Váš pobyt v zahraničí rezervujte s NetHotels.cz...