Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Francie
Na francouzská letiště míčí z ČR denně několik spojů.
Francie na Wikipedia
O Francii na internetové encyklopedii Wikipedia.
Ubytování-Paříž.cz
1000 různých hotelů v Paříži.

Ubytování ve Francii - hotely online

Hotely ve Francii v naší nabídce

Chystáte se do Francie a nemáte kde nocovat? Na tomto webu najdete rozsáhlý výběr ubytování ve Francii ve všech hotelových kategoriích dodávaný předním světovým rezervačním systémem na ubytování Booking.com. Stačí se jen podívat na širokou nabídku hotelů v předních francouzských městech. K lepšímu prozkoumání hotelů slouží i nezávislé recenze od českých i zahraničních klientů a nechybí samozřejmě i podrobný popis se všemi užitečnými informacemi.

V rezervačním formuláři na hotel vyplňujete svoje osobní údaje i informace o kreditní kartě, které slouží k bezchybnému provedení odečtení částky z účtu. Naprostá spolehlivost a bezpečenost online platby je zde zaručena. Cenu hradíte až po skončení pobytu – a to bez jakýhkoliv poplatků. Žádné váhaní – s námi narazíte na to správné ubytování po celé Francii.

Francie

Největší položená země v západní Evropě je Francie. Rozkládá se do 26 regionů a 4 z nich jsou označeny jako zámořské departmenty a území v Severní a Jižní Americe, Karibiku, v Indickém a Tichém oceánu. Sousedé Francie jsou Německo, Španělsko, Švýcarsko, Itálie, Belgie a Lucembursko.

Ve Francii si můžete zalyžovat v Alpách, další hornaté krajiny naleznete v Pyrenejích nebo v Ardenách. Naopak Azurové pobřeží na jihu země má zcela jiný ráz krajiny. Na Francouzskou riviéru se jezdí za mořem a sluncem. Oblast se také proslavila díky filmovému festivalu v Cannes, četnickým městečkem St. Tropez, kasiny v Monaku nebo Andělskou promenádou v Nice.

Francouzská NEJ

Do Francie většina cestovatelů zamíří do hlavního města Paříže – na Eiffelovu věž, Montmartre, Vítězný oblouk, Notre-Dame nebo Louvre. Ale Francie není jenom Paříž, možná jen při prvním seznámení. Poté se Vám bude chtít poznat i jiná zakoutí této nádherné země, ze které pospíchat určitě nebudete.

Provence stojí za zmínku už protože zde najdete rozsáhlá levandulová pole, omamné vůně borovic a rozmarýnu, koupání ve Středozemním moři a starořímské památky. Do země galského kohouta a slavných pověstí a legend se vydejte na sever do Bretaně a Normandie. Labužnící vína si rádi zpestří francouzské putování po vinařských oblastech Burgundska, Bordeaux, Champagne nebo okolí řeky Rhôny. Toulky po zámkách na Loiře jsou dokladem mistrovského umění a architektury, které jen tak nikde neuvidíte např. Chambord, Amboise, Villandry, Chennonceaux, Blois nebo Cheverny.

Další světové destinace


Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Francie
Na francouzská letiště míčí z ČR denně několik spojů.
Francie na Wikipedia
O Francii na internetové encyklopedii Wikipedia.
Ubytování-Paříž.cz
1000 různých hotelů v Paříži.


Váš pobyt v zahraničí rezervujte s NetHotels.cz...