Vybrané lokality

Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Řecka
Rezervujte si letenku do vybrané řecké destinace online.
Řecko na Wikipedia
O Řecku na internetové encyklopedii Wikipedia.

Ubytovaní v Řecku - hotely online

Hotely v Řecku v naší nabídce

Chcete levné ubytování v Řecku a nechcete zbytečně platit vysoké poplatky? Využijte nabídku ubytování na tomto portálu dodávanou z databáze renomovaného rezervačního systému online ubytování - Booking.com. Nabízíme bohatý výběr ubytování v hotelech v Řecku a k tomu řadu fotografií, rozsáhlý popis hotelu a mapy vybraných lokalit v zemi. Už žádné složité vyhledávání a ověřování cen. Podívejte se na ubytování v Řecku na tomto portálu.

Rezervace je velice prostá. Stačí jen vyplnit rezervační formulář s příslušnými údaji a máte po starostech. Následné potvrzení rezervace vám bude doručeno na vaši e-mailovou adresu. Obávat se nemusíte ani zaplacení ceny hotelu, které probíhá platbou kreditní kartou na zabezpečeném serveru. Peníze vám budou vyúčtovány a odečteny až po skončení vašeho pobytu v Řecku. Rezervace ubytování v Řecku s námi probíhá rychle, pohodlně, jednoduše a hlavně bez problémů.

Řecko

Oblíbenost řeckých ostrovů obklopených mořem a antických starověkých památek posetých po celé zemi, láká cestovatele stejně jako příjemné letní teploty podnebí a moře. Řecko se nachází na jihu Balkánského poloostrova v jihovýchodní části Evropy u pobřeží Středozemního, Egejského a Jónského moře. Hraničí s Albánií, Makedonií, Bulharskem a Tureckem. Řecku se připisují ty nejstarší zaznamenané dějiny z evropských zemí, kde žila první civilizace Minoánů a Mykéňanů – 2 tisíce let před Kristem.

Nejznamnější řecké ostrovy:

Jónské ostrovy - Korfu, Lefkada, Kefalonie, Zakynthos, Paxos, Ithaka

Egejské ostrovy - Lesbos, Limnos, Chios, Thasos, Samos, poloostrov Chalkidiki

Kyklady - Santorini, Naxos, Paros, Mykónos

Dodekany - Karphatos, Kalimnos, Kos, Rhodos, Samos

Sporády - Skiathos, Skopelos

Po stopách řeckých památek

První místo v návštěvnosti řeckých míst patří hlavnímu městu Athénám a majestátní Akropoli s Pantheonem a Erechteionem a dalšími antickými stavbami a chrámy např. Dionýsovo divadlo, Agora, Olympeion a Hadriánův oblouk.

V Řecku je zajímavostí spousta, k dalším místům, která slibují velkou podívanou je Korinth, Soluň, kláštery Meteora, Olympie, věštírna v Delfách, Asklépiův chrám v Epidauru, Apollónův chrám v Bassai, Korfu, Kréta. Na seznamu UNESCO je dnes zapsáno 17 řeckých památek.

Další světové destinace


Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Řecka
Rezervujte si letenku do vybrané řecké destinace online.
Řecko na Wikipedia
O Řecku na internetové encyklopedii Wikipedia.


Váš pobyt v zahraničí rezervujte s NetHotels.cz...