Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Thajska
Kupte si letenku do Thajska online a pohodlně.
Thajsko na Wikipedia
O Thajsku na internetové encyklopedii Wikipedia.

Ubytovaní v Thajsku - hotely online

Hotely v Thajsku v naší nabídce

Na tomto webu nabízíme online rezervaci ubytování v Thajsku zprostředkované předním světovým rezervačním systémem Booking.com, specializující se na rezervaci ubytování v 81 zemích s garancí těch nejnižších cen. Jen pro Thajsko najdete v nabídce přes 1000 hotelů.

Určitě Vás potěší i velmi snadná manipulace s vyhledáváním hotelů v Thajsku i vyplněním rezervačního formuláře. Ochrana a spolehlivost poskytnutých údajů je zcela zabezpečena a je především postavena na naprosté bezpečnosti platební transakce. Po zadání detailů vaší platební karty a vašich osobních údajů je váš hotel závazně rezervován. Cena ubytování v Thajsku se Vám z účtu odečte až na samotném konci pobytu. Zaplatíte tedy jen cenu ubytování a žadné rezervační poplatky. K ubytování v hotelu v Thajsku je dobré si sebou přibalit i potvrzení vaší rezervace.

Thajsko

Thajci se zdraví sepnutím rukou a mírným kývnutím hlavy. Budou velmi mile překvapeni, když jim toto gesto prokážete i Vy na znamení náklonnosti. Thajsko je země ležící v jihovýchodní Asii se 60 milióny obyvatel. Dříve se Thajsku řikalo Siam, v thajštině slovo thai znamená svobodu.

V náboženství převládá buddhismus a není se co divit. Vždyť v zemi najdeme velký počet chrámů a svatyň, kde mniši od ranného věku uctívají Buddhu, duchy a své předky, věří totiž v reinkarnaci (znovuzrození). Počasí je v tropickém pásmu, velmi vysoké teploty jsou v létě, spíše se tedy doporučuje vycestovat v listopadu – únor.

Thajsko od severu k jihu

K nejdůležitějším zástávkám v Thajsku můžeme zařadit jeho hlavní město Bangkok. Bangkoku se také přezdívá „Benátky Asie“, protože město je prakticky položeno na vodě a propojeno vodnímí kanály. Najdeme tu tolik rozmanitých stavebních památek, ke kterým patří Královský palác (Velký palác), Wat Phra Kaeo, Wat Pho, Wat Arun a další svatyně či chrámy. Nezapomenutelný zážitek poznáte pří jizdě tuk-tukem, ochutnávce některého typického pokrmu nebo při návštěvě místního tržiště.

Do zajímavých chrámů můžeme nahlédnout i jinam. V provincii Angthong se nachází Wat Chaiyo Worawihan, chrám Wat Phra Si Sanphet vznikl ve 14. století a vevodí mu tři velké čedí, které mají charakteristický tvar autthajského stylu. K dalším neméně krásným svatbám patří Wat Phra Singh v provincii Chiang Mai nebo Wat Phra That Doi Suthep v severním Thajsku. Thajské ostrovy jsou velice populární a jsou zařazeny mezi hlavní upoutávky Thajska. Najděte si svůj tropický ráj a vyražte třeba na ostrov Phuket, Phi Phi, Ko Samui, Ko Chang a další.

Další světové destinace


Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Thajska
Kupte si letenku do Thajska online a pohodlně.
Thajsko na Wikipedia
O Thajsku na internetové encyklopedii Wikipedia.


Váš pobyt v zahraničí rezervujte s NetHotels.cz...