Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Thajska
Kupte si letenku do Thajska online a pohodlně.
Thajsko na Wikipedia
O Thajsku na internetové encyklopedii Wikipedia.

Ubytování v Bangkoku

Hotely v Bangkoku v naší nabídce

Chcete levné nebo komfortnější ubytování v Bangkoku a nechcete zbytečně platit vysoké poplatky? Využijte nabídku ubytování na tomto portálu dodávanou z databáze renomovaného rezervačního systému online ubytování - Booking.com. Nabízíme bohatý výběr ubytování v hotelech v Bankoku a k tomu řadu fotografií, rozsáhlý popis hotelu a mapy vybraných lokalit v zemi. Už žádné složité vyhledávání a ověřování cen. Podívejte se na ubytování v Bangkoku na tomto portálu.

Rezervace je velice prostá. Stačí jen vyplnit rezervační formulář s příslušnými údaji a máte po starostech. Následné potvrzení rezervace vám bude doručeno na vaši e-mailovou adresu. Obávat se nemusíte ani zaplacení ceny hotelu, které probíhá platbou kreditní kartou na zabezpečeném serveru. Peníze vám budou vyúčtovány a odečteny až po skončení vašeho pobytu v hotelu. Rezervace ubytování v Bankoku s námi probíhá rychle, pohodlně, jednoduše a hlavně bez problémů.

Bangkok

Sídlo boha Indry a královské město s mnoha vzácnými stavbami a chrámy, kde má svůj domov Krišna, nemůže nepatřit k těm nejnavštěvovanějším a nejvznešenějším budhistickým pokladům, které na světě máme.

Bangkok leží na řece Chao Phraya, která několik kilometrů dál ústí přímo do Thajského zálivu. Klimatické podnebí se vyznačují tropickým počasím, které je ovlivněno monzuny. Nejvhodnější doba na návštěvu je tedy od listopadu do dubna.

Král Ráma I. (1782), zakladatel dodnes panující dynastie Chakri, se zasadil o vznik nového hlavního města, které bylo předtím Thonburi. Vzniklo tak nejdelší jméno pro hlavní město, které ve zkrácené formě zní Krung Thep (Město Andělů).

Bangkok neboli Benátky východu

Benátky jihovýchodní Asie se Bangkoku začalo říkat kvůli rozsáhlým kanálům vodních tepen, které prakticky utvářely hlavní zdroj dopravy a funkci jediného mořského přístavu.

V Bangkoku rozhodně neminete některý z 500 chrámů či svatyní. Na další zastávce v Královském paláci a jeho komplexech, zejména kapli Wat Phra Kheo, si vyhraďte více než méně času. Je zde totiž uchována socha nejposvátnějšího smaragdového Buddhy. Další velký chrám Wat Pho se nachází hned vedle a ukrývá 46 metrů dlouhou sochu ležícího Buddhy, jeho chodidla jsou vykládaná perletí. Dále se kromě posvátných staveb můžete ve městě setkat s řadou muzeí např. Národní muzeum, Palác Anata Samakhom, Palác Suan Pakkad nebo Královské národní muzeum. K meditaci a rozjímání využijte místní thajské parky – Park Lumphini, Park Saranrom, Park Chatuchak nebo zahradu ZOO Dusit.

Další hotely ze země Thajsko


Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Thajska
Kupte si letenku do Thajska online a pohodlně.
Thajsko na Wikipedia
O Thajsku na internetové encyklopedii Wikipedia.


Váš pobyt v zahraničí rezervujte s NetHotels.cz...