Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Velké Británie
Londýn, Edinburgh, Manchester, Newcastle a další letenky online.
Velká Británie na Wikipedia
O Spojeném Království v internetové encyklopedii.
Ubytování-Londýn.cz
Stovky hotelů v Londýně.

Ubytování ve Velké Británii - hotely online

Hotely ve Velké Británii v naší nabídce

Na tomto webu nabízíme online rezervaci ubytování v Londýně od jedné z předních světových agentur Booking.com, specializující se na rezervaci ubytování v 81 zemích s garancí těch nejnižších cen. Jen pro Velkou Británii najdete v nabídce tisíce hotelů.

Určitě Vás potěší i velmi snadná manipulace s vyhledáváním hotelů v Berlíně i vyplněním rezervačního formuláře. Ochrana a spolehlivost poskytnutých údajů je zcela zabezpečena a je především postavena na naprosté bezpečnosti platební transakce. Po zadání detailů vaší platební karty a vašich osobních údajů je váš hotel závazně rezervován. Cena ubytování v Berlíně se Vám z účtu odečte až na samotném konci pobytu. Zaplatíte tedy jen cenu ubytování a žadné rezervační poplatky. K ubytování v hotelu v Berlíně je dobré si sebou přibalit i potvrzení vaší rezervace.

Velká Británie

Pojmenování Velká Británie zahrnuje oficiální název Spojené království Velké Británie a Severního Irska, které se člení na čtyři země – Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. VB je konstituční monarchie v čele s královnou Alžbětou II., sídlo královny se nachází v Londýně v Buckinhamském paláci. Velká Británie leží v Atlantském oceánu v severozápadní Evropě, oddělena od kontinentální Evropy průlivem La Manche. Hranice má s Irskou republikou, je obklopena Severním, Irským a Keltským mořem. K Velké Británii také náleží ostrovy – Hebridy, Orkneje, Shetlandy, Scilly, Normanské ostrovy, ostrov Man a další zámořská území (14).

Nepropásněte ve Velké Británii

Londýnem unaveni nikdy nebudete, kdo sem přijede poprvé, dostane chuť se sem pořád vracet. Vždy je totiž co objevovat a kam vyrazit. Londýn se stal společně s New Yorkem, Tokiem a Paříží nejhlavnější a nejdůležitější centrum na světě. Londýnská City leží na řece Temži a poskytuje bohaté možnosti zábavy, odpočinku i kulturního vyžití. K navštěvovaným londýnským atrakcím patří Londýnské oko (London Eye), Big Ben, Tower Of London, Tower Bridge, Westminster Abbey, Buckinghamský palác, Trafalgar Square, Museum Madame Tusaud nebo Britské muzeum.

Také jiná místa a krajiny ve Velké Británii stojí za návštěvu. V jihovýchodní Anglii můžete spatřit Canterburskou katedrálu, z pravěkých menhirů Stonehenge dostanete husí kůži, v hrabství Kent leží hrad Leeds, v přístavním městě Doveru najdeme Dover Castle, vulkanické prameny vyvěrají v historickém městě Bath založeném Římany, v Oxfordu poznáte univerzitní a studentský život, nahlédnete do rodiště Williama Shakespeara Stradford upon Avon.

Další světové destinace


Doporučujeme

Ubytování na Booking.com
Partnerský rezervační systém - přední poskytovatel ubytování ve světě online.
Letenky do Velké Británie
Londýn, Edinburgh, Manchester, Newcastle a další letenky online.
Velká Británie na Wikipedia
O Spojeném Království v internetové encyklopedii.
Ubytování-Londýn.cz
Stovky hotelů v Londýně.


Váš pobyt v zahraničí rezervujte s NetHotels.cz...